1. Анімалістичні принти

І знову у цьому сезоні на подіумах принти із зображенням тварин. Крім класичних леопардових візерунків, трендом цього сезону буде жираф, зебра, тигр і пітон. І найвигідніше звіриний принт буде виглядати у поєднанні з рожевим, малиновим і червоним кольорами.

 

2. Об’ємність

Цієї осені дизайнери пропагують зручність і релакс. А що може бути більш зручним, ніж закутатися у теплі речі, які не утруднюють рухів. Так само у моді багатошаровість в одязі.

 

3. Срібло

Срібло все ще не здає своїх позицій і в цьому сезоні. Наявність такого кольору у гардеробі забезпечить власниці цих речей розкішний і модний вигляд.

 

4. Пластик

Пластик виявився не тільки модним, але він ще і дуже практичний. Тепер модницям не страшні осінні дощі і бруд, адже одяг можна з легкістю почистити простою вологою серветкою.

 

5. Твід

Твід – це вічна класика. Будь-який одяг з твіду буде виглядати шикарно, а різноманітність виробів і фасонів просто величезна. Це те, що ще довгі роки не вийде з моди.

 

6. Блакитний колір

Цей колір у своїх колекціях використовували багато дизайнерів в осінньому сезоні. Це і не дивно, адже золотій осені з сірим небом так не вистачає цього кольору.

 

7. 80-ті

І знову мода повертає нас назад, тепер у 80-ті. Широкополі капелюхи і мішкуваті пальта, джинсовий тотал-лук, піджаки з плечиками і багато іншого з тієї славної епохи вже заполонили подіуми модних столиць.

 

8. Штучне хутро

Захисники тварин і в цьому сезоні будуть спати спокійно. Велика кількість дизайнерів для своїх колекцій вибирають штучне хутро. Воно і дешевше, і різноманітність кольорів і фасонів набагато більша.

 

9. Печворк

Ще у ХVI столітті одяг з клаптиків винайшли бідняки, яким не по кишені було купити новий. Зараз же це ознака стилю і високої моди.