1. Велосипедки

Велосипедки (спортивні облягаючі шорти) уміло вписались у щоденний гардероб модниць і вже встигли підкорити модні подіуми. У цьому році дизайнери дивують новими моделями велосипедок, тепер вони не тільки з трикотажу, але й з атласу, костюмної тканини і навіть мережива.

 

2. Варений денім

Ця тканина була на піку своєї популярності у 80-х, тепер вона знову повернулася і не хоче залишати тренди. Тепер з вареного деніму шиють не тільки джинси і куртки, а й комбінезони, піджаки, спідниці і навіть взуття.

 

   3. Плісировка

Цей сезон не пройде без романтичної плісировки, яка полюбилася багатьом. У тренді все ще залишаються плісировані спідниці міді. Але так само дрібні складочки переміщаються у верхню частину одягу.

 

4. Ручне в’язання

Гарна новина для тих, хто вміє в’язати. У цьому сезоні Ви можете не тільки зайнятися улюбленим хобі, а й зробити собі модний look. Зверніть увагу, що наймоднішими будуть в’язані вироби, виконані гачком в техніці кроше (crochet), для якої характерні повітряна фактура з великою кількістю наскрізних дірок.

 

5. Горошок

Горошок – це вже майже класика. І знову у моді принти в горошок, але все ж наймодніші –  це чорно-білий (біло-чорний) горошок.

 

6. Паєтки

Хто б що не говорив, а паєтки знову і знову з’являються на модних показах. Ось і цей сезон не обійдеться без їх блиску. Причому, ні розмір, ні колір не мають значення.